Dárek zdarma u objednávky nad 499kč

Výbavička pro miminko do porodnice

30. 4. 2024 / gabriela

Přežití v porodnici: Co s sebou do tašky pro miminko?

Přicházíte k nejdůležitějšímu události ve svém životě - porodu. Zatímco se vaše myšlenky mohou točit kolem všech možných emocí a pocitů, nezapomeňte také na jednu důležitou věc: tašku pro miminko.

Ano, vaše malé poupě potřebuje také svou výbavičku, aby se cítilo pohodlně a bezpečně ve světě mimo dělohu. 

Nemůžete se rozhodnout, co do té tašky vhodit? 

Nebojte se, máme pro vás několik tipů: 

Body a overaly - nejlíp nějakou praktickou sadu :o) Malé miminko potřebuje být v teplé. Vyberte pro něj měkké a příjemné body nebo overaly, které mu poskytnou pohodlí během pobytu v porodnici. Čepička: Malá hlavička potřebuje ochranu, zejména v prvních dnech života. Čepička z jemného materiálu je ideální volbou pro vaše novorozené miminko.

Pleny: Ano, pleny jsou nezbytnou součástí výbavy pro každého nového rodiče. Můžete si vybrat mezi jednorázovými a látkovými plenami podle vašich preferencí. 

Bodýčky a kalhotky: Nezapomeňte také na několik bodýn a kalhotek. Jsou praktické, pohodlné a snadno se oblékají, což vám ulehčí péči o vaše malé zázraky. 

Deky: Dejte svému miminku pocit bezpečí a pohodlí s měkkými a dekami. Jsou skvělým způsobem, jak přidat trochu radosti do jeho prvních dnů. 

Dudlík: Pro mnoho novorozenců je dudlík zdrojem uklidňujícího pocitu. Nezapomeňte tedy vzít alespoň jeden dudlík s sebou do porodnice, nikdy nevíte kdy ho budete potřebovat.

A kde najít tyto věci?

www.tulimi.cz


Diskuze

Neobsahuje žádné komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Získejte slevu 150 Kč na první nákup (nad 1000 Kč).